Temat
:
Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
15
22.08.2008, 12:36
Jestem z Lubnia(k. Myślenic) , no i właśnie chciałbym czymś dojechać, a nigdy nie ma pewnosci, że ten typek z Szwagropol-u się zatrzyma
Nuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuke
Znajdź inne posty napisane przez Nuke