|
a ja dalej nie mogę się połączyć....
jest jakiś inny adres serwera czy co?
robię tak jak należy...wyłączam antywira, zaporę windowsowska, wklejam adres w miejsce pod listą serwerów kursor miga, daję dalej iiiiiiiiii..... znowu komunikat związany z portami czy coś takiego.....
|