Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 22.08.2008, 12:12
a ja dalej nie mogę się połączyć....

jest jakiś inny adres serwera czy co?

robię tak jak należy...wyłączam antywira, zaporę windowsowska, wklejam adres w miejsce pod listą serwerów kursor miga, daję dalej iiiiiiiiii..... znowu komunikat związany z portami czy coś takiego.....
I
Odpowiedz cytując