Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 22.08.2008, 12:07
jakby C+ dawał za 10 zeta mecze, to by nikt nie kupował platformy cyfrowej, bo 80% ludzi ma Cyfre+ zeby ogladać lige. C+ by sie to nie opłacało
Odpowiedz cytując