Zlodziejstwo kwitnie w najlepsze w tym panstwie
Kancelaria Sejmu przesłała wczoraj do Ministerstwa Finansów informację o kwocie, którą chciałaby mieć do dyspozycji w 2009 r. Z wyliczeń urzędników wynika, że na pokrycie przyszłorocznych wydatków związanych z utrzymaniem posłów i sejmowej administracji potrzeba 420 mln zł. W tym roku jest to 382,7 mln zł. Wydatki wzrosłyby więc o prawie 10 proc. – dwa razy więcej, niż wynosi inflacja.
http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4749
ale racja, wazniejszy jest zjebany zegarek L. Kaczora..., po prostu mafia, ktora zbiera haracz od podatnikow