Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 22.08.2008, 11:47
Zlodziejstwo kwitnie w najlepsze w tym panstwie

Kancelaria Sejmu przesłała wczoraj do Ministerstwa Finansów informację o kwocie, którą chciałaby mieć do dyspozycji w 2009 r. Z wyliczeń urzędników wynika, że na pokrycie przyszłorocznych wydatków związanych z utrzymaniem posłów i sejmowej administracji potrzeba 420 mln zł. W tym roku jest to 382,7 mln zł. Wydatki wzrosłyby więc o prawie 10 proc. – dwa razy więcej, niż wynosi inflacja.


http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4749



ale racja, wazniejszy jest zjebany zegarek L. Kaczora..., po prostu mafia, ktora zbiera haracz od podatnikow