Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1686
22.08.2008, 11:15
Rozmywaczus Pospolitus
napisał(a):
szukam zdjecia tego zaaaakurrwiście wielkiego okrąglaka przy stadionie Dinama Zagreb, ma ktoś namiar?
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2