Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.08.2008, 09:00
wzruszyła mnie historia judoki Wiłkomirskiego
ambitna postawa i walka o życie swojego syna tak naprawde...

myślę, że on jest takim pozytywnym bohaterem tych Igrzysk.

Trzeba pomagać ludziom w potrzebie i ode mnie tez leci - 20 zl...

Kto jeszcze?
Odpowiedz cytując