Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
6
22.08.2008, 09:00
wzruszyła mnie historia judoki Wiłkomirskiego
ambitna postawa i walka o życie swojego syna tak naprawde...
myślę, że on jest takim pozytywnym bohaterem tych Igrzysk.
Trzeba pomagać ludziom w potrzebie i ode mnie tez leci - 20 zl...
Kto jeszcze?
Przemo12
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Przemo12