Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
518
22.08.2008, 08:55
flamengista, ktoś tu się ostatnio zarzekał, że wbrew powszechnej opinii, SSA wcale nie spłaca długu i wciąż przekracza on ileś tam miliardów jenów czy rubli.
Ostatnio edytowane przez Usulovski : 22.08.2008 o godz. 08:58.
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski