Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 22.08.2008, 08:51
Obecnie kase na dlug daje sama TF.. Placi odsetki i dodatkowo zostaje nam jeszcze 3 banki od nich. A wiec dlug IMO nie stanowi obecnie wielkiego problemu.
Odpowiedz cytując