Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 22.08.2008, 08:11
Fakt faktem poszedłem w ilość ale zdobyłem 2 miejsce.. Przegrałem końcówke z Legią :(.
Ale jak sie okazało to, oprócz Bangolea Aroyo i Vareli wszyscy przyczynili sie do tego wyniku..
Najbardziej Gueron i Bermudez. Obydwoje Świetne staty , tak samo Wernbloom
Odpowiedz cytując