Fakt faktem poszedłem w ilość ale zdobyłem 2 miejsce.. Przegrałem końcówke z Legią :(.
Ale jak sie okazało to, oprócz Bangolea Aroyo i Vareli wszyscy przyczynili sie do tego wyniku..
Najbardziej Gueron i Bermudez. Obydwoje Świetne staty , tak samo Wernbloom
