Wislak_Dymek napisał(a):

|
Mam pytanie takie jak z Krakowa sie dostać do Energy2000 , zamierzam jutro po meczu sie tam wybrać a bardzo nie wiem jak więc proszę o pomoc , słyszałem że odjeżdżają specjalne busy do Energy ale nie mam pojęcia z którego miejsca więc proszę o pomoc , Ewentualnie może ktoś sie wybiera i ma wolne miejsce pozdro
|
Od 08.06 wszystkie autobusy do Energy 2000 zawieszone do odwołania !!! \
http://www.energy2000.pl/main.html kontakt/dojazd :]
google nie gryza