Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.08.2008, 01:09
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie takie jak z Krakowa sie dostać do Energy2000 , zamierzam jutro po meczu sie tam wybrać a bardzo nie wiem jak więc proszę o pomoc , słyszałem że odjeżdżają specjalne busy do Energy ale nie mam pojęcia z którego miejsca więc proszę o pomoc , Ewentualnie może ktoś sie wybiera i ma wolne miejsce pozdro
Od 08.06 wszystkie autobusy do Energy 2000 zawieszone do odwołania !!! \
http://www.energy2000.pl/main.html kontakt/dojazd :]
google nie gryza
.....
Odpowiedz cytując