Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 21.08.2008, 23:18
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam pytanie

nie moge pisac Polskimi znakami na klawie.. jak chce np. wcisnac L z kreska to jest taki krotki sygnal gdzies pod maska obudowy procesora.
krotko mowiac zniknely mi Polskie znaki, musialem chyba wcisnac jakis skrot klawiszowy ktory zmienil mi rodzaj klawy (mam windows xp)

da sie cos z tym zrobic?
spróbuj kuracji opisanej tutaj - http://www.frazpc.pl/b/112637 - miałem tak kiedyś i mi przeszło po tym.

a jakby to nie pomogło to tu powinno coś się znaleźć.
Powód: link #2
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 21.08.2008 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując