Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU
 
Od: 08.2008
Skąd: ENGLAND

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.08.2008, 23:05
Mam pytanie takie jak z Krakowa sie dostać do Energy2000 , zamierzam jutro po meczu sie tam wybrać a bardzo nie wiem jak więc proszę o pomoc , słyszałem że odjeżdżają specjalne busy do Energy ale nie mam pojęcia z którego miejsca więc proszę o pomoc , Ewentualnie może ktoś sie wybiera i ma wolne miejsce pozdro
Odpowiedz cytując