Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.08.2008, 21:16
Jeśli kazdy pikarz daje 100 zl x 25 pikarzy w zespole x 16 druzyn daje ok 40 tys zl
Frankowi potrzeba ok 90 tys, czyli 50 tys zostało

Jeśli włączymy w tą akcję kibiców wszystkich klubow ekstraklasy to 50 000/ 16 = 3200
To 160 fanow z kazdego klubu wplaciloby sume 20 zl, spokojnie uzbieramy potrzebna kase

Prosze przeslijcie ta informacje na fora kibicow innych klubow ekstraklasy !!! Przeklejcie temat
Dzieki
Odpowiedz cytując