Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.08.2008, 20:44
można by przekształcić ten temat w ogólny o dojazdach. Ja na ten przykład jutro na mecz mogę zabrać kogoś z trasy: Andrychów - Wadowice - Kalwaria. Sam prawdopodobnie pojadę busem, no ale jak by ktoś chciał się zabrać i dorzucić na gaz to taniej mi wyjdzie autem (w 3, 4 osoby) jak coś to piszcie na priv

To może być temat w stylu różnych ekologicznych stron promujących podwożenie i "pełne" samochody. Coś w stylu: http://www.zabieram.pl/ tyle że dojazd na mecze.rozpatrzcie ten pomysł pzdr
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując