można by przekształcić ten temat w ogólny o dojazdach. Ja na ten przykład jutro na mecz mogę zabrać kogoś z trasy: Andrychów - Wadowice - Kalwaria. Sam prawdopodobnie pojadę busem, no ale jak by ktoś chciał się zabrać i dorzucić na gaz to taniej mi wyjdzie autem (w 3, 4 osoby)

jak coś to piszcie na priv
To może być temat w stylu różnych ekologicznych stron promujących podwożenie i "pełne" samochody. Coś w stylu:
http://www.zabieram.pl/ tyle że dojazd na mecze.rozpatrzcie ten pomysł

pzdr