Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.08.2008, 20:17
Ode mnie także... Nie jest to jakaś pokaźna suma, ale grosik do grosika i wspólnymi siłami możemy młode życie uratować i dać wiarę w ludzi... Sam mam taką, od kiedy dziecko w mojej rodzinie zachorowało na nerczyce, ale własnie dzięki takim ludziom, jak Wy, jak My, z dnia na dzień jest coraz lepiej... Po pięciu latach od wykrycia choroby, wczoraj był pierwszy dzień gdy Młody nie brał lekarstw...

Dziękuje Wam wszystkim, bo serce rośnie gdy widzi się tyle dobra w ludziach!
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując