Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
1672
21.08.2008, 18:53
na ostatnim meczu widzialem ze sie tam krecil, bezproblemowo i tam go spotkasz, ja siedze na D ale Smoka ciezko nie zauwazyc hehe
http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny