Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1672
Stary 21.08.2008, 18:53
na ostatnim meczu widzialem ze sie tam krecil, bezproblemowo i tam go spotkasz, ja siedze na D ale Smoka ciezko nie zauwazyc hehe
Odpowiedz cytując