Zola napisał(a):

na czym polega przesyłka ZA POBRANIEM? wytlumaczy mi Ktos DOKŁADNIE I PROSTO chodzi konkretnie o sprzedaz na Allegro, jak ja dostane kase od tej osoby za towar i czy jest mozliwosc ze mnie oszuka? :/
|
Wysylasz paczke bez czekania na pieniadze od niego, na poczcie wpisujesz ze "za pobraniem" i podajesz kwote. Jak paczka dojdzie do kupujacego to zanim on ja odbierze, to musi zaplacic. Wtedy poczta wysyla pieniadze na Twoje konto, lub przekazem do domu
a jak koles nie odbierze paczki, to poczta wysyla ja do Ciebie, ale musisz doplacic za "droge powrotna"