Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1666
Stary 21.08.2008, 17:36
Zola napisał(a):Wyświetl post
na czym polega przesyłka ZA POBRANIEM? wytlumaczy mi Ktos DOKŁADNIE I PROSTO chodzi konkretnie o sprzedaz na Allegro, jak ja dostane kase od tej osoby za towar i czy jest mozliwosc ze mnie oszuka? :/
Wysylasz paczke bez czekania na pieniadze od niego, na poczcie wpisujesz ze "za pobraniem" i podajesz kwote. Jak paczka dojdzie do kupujacego to zanim on ja odbierze, to musi zaplacic. Wtedy poczta wysyla pieniadze na Twoje konto, lub przekazem do domu

a jak koles nie odbierze paczki, to poczta wysyla ja do Ciebie, ale musisz doplacic za "droge powrotna"
Odpowiedz cytując