Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 21.08.2008, 17:36
Kiedy właśnie to rozwścieczyło Leo. Po tak dramatycznym meczu był wkurzony i zabronił "wyjścia na miasto". Chłopaki go olały no i mamy konflikt.

Najlepsze jest to, że Listkiewicz dementuje wypowiedź własnego rzecznika prasowego. Toż to większe jaja niż za czasów Jurczyńskiego w Wiśle.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując