flamengista napisał(a):

|
W sprawie libacji alkoholowej - brawo dla Leo. Decyzja szybka, kara bolesna. Szczególnie powinna martwić sprawa Dudki, bo to recydywa. Jedyne pocieszenie - że to już nie jest problem Wisły. Sprzedaliśmy piłkarza (za przyzwoite pieniądze) i niech się teraz martwią inni.
|
Auxerre się tylko ucieszy że Dudki w kadrze nie ma. Nie będzie długich męczących wyjazdów na zgrupowania kadry gdzieś na daleki Wschód, gdzie można złapać jeszcze groźną kontuzje itd. Inni czyli kibice i trener reprezentacji Polski powinni się martwić
PS
Mimo wszystko pili po meczu a nie przed. Znaczy wiedzą że alkohol źle wpływa na wyniki sportowe
