Temat
:
Kraków w światowej edycjii gry "Monopoly"
Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
7
21.08.2008, 16:39
w teleexpresie mowili ze najtansze jak saloniki w naszym eurobiznesie
Wredny
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wredny