Temat
:
Kraków w światowej edycjii gry "Monopoly"
Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
5
21.08.2008, 16:17
http://www.hasbro.com/games/kid-game...8E61859535CD3D
Gdynia jest na planszy i ponoć lotnisko w Warszawie
Wredny
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wredny