|
Kurde balans!
Koledzy, dostaliscie na patelni odpowiedz na Wasze pytanie. Co jeszcze mamy zrobic? Zamiast sie cieszyc ze nikt nie odpowiedzial w stylu "wez sobie zadzwon na dworzec, co to jest? infolinia?" to jeszcze dalej pytacie o cos na co juz padla odpowiedz. Panowie troche wlasnej inwencji. Ludzie, ktorzy odpowiedzieli wykorzystali internet bo chcieli pomoc, rownie dobrze mogliscie zrobic to sami.
Autobus jest o 22:05 z dworca pks, zatrzymuje sie pod agh pewnie z 5 minut pozniej.
|