Leo powinien postawić na Pawła przynajmniej z braku innych opcji...Paweł pokazuje że jest najlepszy i bardzo mnie to cieszy, oby tak dalej w lidze i europejskich pucharach... Jego słowa o tym iż nie wie czy poradził by sobie na obecnym etapie kariery w Nancy dla mnie są jak najbardziej trafne... Wtedy nie był tak pewny siebie , teraz wie na co go stać i widać u niego pewność siebie. U mnie za te słowa ma plus bo jest szczery i nie jest jakąś gwiazdką jak inni polscy piłkarze którzy wyjechali za granice mówiąc że zawojują świat bo są wyśmienitymi grajkami... Trzymam kciuki za Pawła, oby długo grał w naszej kochanej Wiśle chociaż na pewno w przyszłości pojedzie w świat za chlebem

Co do szansy z USA to nawet szansa nie była, cała drużyna dała dupy a Paweł się miał pokazać i strzelać gole

Mimo to ochłoną nikogo nie krytykował wiedział że nie zagrał najlepiej bo żeby napastnik strzelał gole potrzebna jest cała drużyna. Oby dostał 100% szanse i oby ją wykorzystał... Trzymamy kciuki