Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.08.2008, 13:29. Dojazd
Siema , mam do was wszystkich pytanie , czy po mecz ok. godziny 22 bedzie jechał jakiś autobus w strone zakopanego , który bedzie zatrzymywał się pod Alejami ? Z góry dzieki za odpowiedź
Odpowiedz cytując