Temat
:
Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1
21.08.2008, 13:29. Dojazd
Siema , mam do was wszystkich pytanie , czy po mecz ok. godziny 22 bedzie jechał jakiś autobus w strone zakopanego , który bedzie zatrzymywał się pod Alejami ? Z góry dzieki za odpowiedź
Nuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuke
Znajdź inne posty napisane przez Nuke