Wyświetl pojedynczy post
Daniel Alves
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 21.08.2008, 13:20
Co roku wypływa jakiś wielki talent. Błaszczykowski, Boguski, Jodłowiec, Majewski, Pawłowski to piłkarze pozyskani w ciągu ostatnich 3 lat przez kluby pierwszoligowe. A mógłbym pewnie jeszcze paru wymienić.

Więc nie mów że nie ma talentów. Na te 5 nazwisk 2 trafiły do Wisły. Czy to dużo? Sporo. I dalej tego wymagamy!!
A jeszcze ci mam rzucić?
Jańczyk Fabiański myślisz że gdzie grali? W której lidze?

To twoim zdaniem mało? 2 takie talenty na rok? Które po roku w 1 lidze są warte 1mln za łepka albo więcej? A to tylko niektórzy. Część wyjechała i uczy się zagranicą.
Wszystko możesz powiedzieć. Może ci piłkarze nie przeszli selekcji i wydolnościowo są kiepscy i w Anglii kariery nie zrobią. Ale na grupę UEFA powinny wystarczyć jakby wszyscy do Wisły trafili.
Ostatnio edytowane przez Daniel Alves : 21.08.2008 o godz. 13:23.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Odpowiedz cytując