Ogryzek napisał(a):

Zwłaszcza czarnoskórych "Diazów" biega mnóstwo
Najlepieł młodych piłkarzy wyławiał dla Wisły Nawłka. Ale oni też nie są za darmo i trzeba coś tam jednak zapłacić za nich.
|
był czas że wyławiał
ostatnio to nie bardzo
bo jego ostatnie
wyłowienia były marne
Kałuda i Jarosiński, obaj poza klubem, choć Jarosiński może jeszcze wrócić
jest na wypożyczeniu
w
czwartej lidze !!!!