Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 21.08.2008, 03:04
szkoda Anny Fotygi, świetnie reprezentowała nasz kraj zagranica no ale nie miała Ona dobrej prasy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.08.2008 o godz. 04:26.