Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 20.08.2008, 23:24
kokoszka juz od jakiegos czasu nie wie co robi.. zaczal w brnac i zaszedl tak daleko, ze sam nie wie gdzie teraz jest.

Samo prawo Webstera, tylko hucznie sie tak nazywa, oficjalnie kazda taka sprawa musi byc rozpatrywana oddzielnie. Do tego dochodza problemy sporne z jego umowa(np to, ze my twierdzimy, ze podpisal aneks etc.).

Sprawa jest tak zagmatwana, ze szybko sie nie skonczy.

A tutaj kokoszka to juz wogole chrzani jak potluczony, bo wolny by byl, gdyby Wisla dostala za niego kase, a z tego co mowil gdzies Bednarz kasa nie wplynela.

Tak wiec nie ma sie co gnojkiem przejmowac, udezyla sodowa, nie pierwszemu, nie ostatniemu...
Odpowiedz cytując