Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 20.08.2008, 23:15
sport.pl napisał(a):
Jak trafił pan do Empoli, do Włoch - ojczyzny obrońców - jak mawia Leo Beenhakker?

- Byłem wolnym zawodnikiem, pojawiło się kilka ofert, wybrałem Włochy. Nie mam menedżera, Empoli samo mnie znalazło. Bardzo fajny, spokojny klub. Idealny do rozwoju, teraz niech tylko przyjdzie certyfikat i będzie znakomicie.
jakim był zawodnikiem? To on przepraszam rozwiązał umowę, czy odszedł na podstawie prawa Webstera? Coś mi mówi, że nasza schodząca gwiazda sama nie do końca wie co robi i co się dookoła dzieje.
Odpowiedz cytując