sport.pl napisał(a):
Jak trafił pan do Empoli, do Włoch - ojczyzny obrońców - jak mawia Leo Beenhakker?
- Byłem wolnym zawodnikiem, pojawiło się kilka ofert, wybrałem Włochy. Nie mam menedżera, Empoli samo mnie znalazło. Bardzo fajny, spokojny klub. Idealny do rozwoju, teraz niech tylko przyjdzie certyfikat i będzie znakomicie.
|

jakim był zawodnikiem? To on przepraszam rozwiązał umowę, czy odszedł na podstawie prawa Webstera? Coś mi mówi, że nasza schodząca gwiazda sama nie do końca wie co robi i co się dookoła dzieje.