|
Zeby bylo zabawniej to terminarz ulozony zostal juz dawno, prawdopodobnie w uzgodnieniu z klubami. Bo jak inaczej wyjasnic to ze my zaczynamy rozgrywki w srode 3 wrzesnia (z juz ustalona nawet godzina meczu), a np. grupa C dopiero w weekend.
I szczerze mowiac to np. mi jest nie na reke ten mecz ze Slaskiem w srode bo pewnie na niego pojde :/
Ostatnio edytowane przez orzeu : 20.08.2008 o godz. 21:54.
|