Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 20.08.2008, 21:49
Zeby bylo zabawniej to terminarz ulozony zostal juz dawno, prawdopodobnie w uzgodnieniu z klubami. Bo jak inaczej wyjasnic to ze my zaczynamy rozgrywki w srode 3 wrzesnia (z juz ustalona nawet godzina meczu), a np. grupa C dopiero w weekend.
I szczerze mowiac to np. mi jest nie na reke ten mecz ze Slaskiem w srode bo pewnie na niego pojde :/
Ostatnio edytowane przez orzeu : 20.08.2008 o godz. 21:54.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując