Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 20.08.2008, 21:47
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
A i właśnie - dyskwalifikacja Spearmona, dla mnie coś zadziwiającego. Prawdopodobnie za to, że wbiegł na cudzy tor - ja widziałem, że biegł po linii. No chyba, że nie wolno... ale bynajmniej kuriozum. Jak zwykle sędziowie mieszają... Widać mieli interes w tym, żeby inny Amerykanin zajął 3.miejsce... (nie pamiętam nazwiska...)
nie ma co się dziwić, w kilku powtórkach widać ewidentnie ze przekroczył linie toru o jakies pół stopy, także DSQ jak najbardziej na miejscu, szkoda jedynie że tak późno to ogłosili bo chłopak już sie cieszył a nawet pozował do fotek a ten ktory dostal medal brazowy to Shawn Crawford
Odpowiedz cytując