Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 20.08.2008, 21:44
No dobra ,macie rację trochę się zapędziłem , też nie patrzę z miłością na zjawisko kibiców-turystów w ubrankach modnych klubów, co to jadą na R22 jak na Błonia z papieżem, ale jestem już oględnie mówiąc starym kibolem,sporo widziałem , przyprowadzam na Wisełkę następne pokolenie i patrzę na świat z trochę większym dystansem, kiedyś pewnie część(mam nadzieję że większość) z Was to zrozumie.