|
No dobra ,macie rację trochę się zapędziłem , też nie patrzę z miłością na zjawisko kibiców-turystów w ubrankach modnych klubów, co to jadą na R22 jak na Błonia z papieżem, ale jestem już oględnie mówiąc starym kibolem,sporo widziałem , przyprowadzam na Wisełkę następne pokolenie i patrzę na świat z trochę większym dystansem, kiedyś pewnie część(mam nadzieję że większość) z Was to zrozumie.
|