Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.08.2008, 21:38
Polemikę z Tobą MarcinArsenal uważam w tym moemncie za bezsensowną bpo piszesz coraz większe herezje i coraz bardziej się gubisz w swoich teoriach, a jakieś podgrupy, które tworzysz to w ogól śmiech ogarnia.

W takim razie z uśmiechem kończę dyskusję z Tobą bo zabawa na teksty typu żal pl to nie moja liga jednak

Pozdrawima z rozbawieniem po Twoim ostatnim poście
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując