Polemikę z Tobą MarcinArsenal uważam w tym moemncie za bezsensowną bpo piszesz coraz większe herezje i coraz bardziej się gubisz w swoich teoriach, a jakieś podgrupy, które tworzysz to w ogól śmiech ogarnia.
W takim razie z uśmiechem kończę dyskusję z Tobą bo zabawa na teksty typu żal pl to nie moja liga jednak
Pozdrawima z rozbawieniem po Twoim ostatnim poście
