Temat
:
Składam komputer...
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
132
20.08.2008, 21:11
co sądzicie o takim zestawie (1200 zł)
Co sądzicie o kdo.pl? Warto u nich kupowac czy może w jakimś innym sklepie?
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt