Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 20.08.2008, 21:08
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Kokoszką:
"Czyli do rozgrywek Serie B nie jest pan jeszcze zgłoszony?
- Nie mogę grać oficjalnych meczów. Jak ten certyfikat nie przyjdzie na czas, straci na tym Wisła, straci Empoli, straci Kokoszka i - co najgorsze - straci reprezentacja." [podkr. moje]

Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie. Banhauer to im na zgrupowaniu jakieś kwasy zapodaje?

Za darmo nikt mu certyfikatu nie wyśle - niech lepiej podgląda jak się pomidory zbiera we Włoszech.
A kwasy to już żre od kilku miesięcy jak czytam jego poprzednie wywiady ...


no a sam mecz - pokazał nasze miejsce - jak zwykle
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując