pzkwr napisał(a):

Wywiad z Kokoszką:
"Czyli do rozgrywek Serie B nie jest pan jeszcze zgłoszony?
- Nie mogę grać oficjalnych meczów. Jak ten certyfikat nie przyjdzie na czas, straci na tym Wisła, straci Empoli, straci Kokoszka i - co najgorsze - straci reprezentacja." [podkr. moje]
Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie. Banhauer to im na zgrupowaniu jakieś kwasy zapodaje?
|
Za darmo nikt mu certyfikatu nie wyśle - niech lepiej podgląda jak się pomidory zbiera we Włoszech.
A kwasy to już żre od kilku miesięcy jak czytam jego poprzednie wywiady ...
no a sam mecz - pokazał nasze miejsce - jak zwykle
