Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 20.08.2008, 21:07
CarloResoort napisał(a):Wyświetl post
Mogles tylko dodac o 5 osobach lezakujacych pod okienkiem . ****a jeszcze w zyciu nie widzialem zeby kibice czekajacy do kasy przychodzili z lezakami

Dobrze, że mam karnet! Nie ma to jak niedzielni kibice, którzy ostatnio byli też na meczu z Barceloną 7 lat temu!
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 20.08.2008 o godz. 21:09.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.