Wyświetl pojedynczy post
Mateusz_NH
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: OLSZA II

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 20.08.2008, 21:03
Ja dzisiaj koło kas widziałem sytuacje jak chłop gadał sobie przez telefon i mówił że przyjechał do Krakowa i stoi w kolejce po bilet na FCB. Grzecznie wytłumaczyłem mu że stoi w kolejce po bilet na Wisłe ale można już sie domyśleć co sie bedzie działo na stadionie... Na Wiślackich sektorach nie powinno być żadnej barwy FCB, już nie mówie o podniecaniu sie i cieszeniu sie z bramek Barcelony. To tak wg mnie
"My Kibice Pomożemy - Mistrza Polski Zdobędziemy!!!"