Ja dzisiaj koło kas widziałem sytuacje jak chłop gadał sobie przez telefon i mówił że przyjechał do Krakowa i stoi w kolejce po bilet na FCB. Grzecznie wytłumaczyłem mu że stoi w kolejce po bilet na Wisłe

ale można już sie domyśleć co sie bedzie działo na stadionie... Na Wiślackich sektorach nie powinno być żadnej barwy FCB, już nie mówie o podniecaniu sie i cieszeniu sie z bramek Barcelony. To tak wg mnie