|
Bardziej chodzi mi o ich potencjał piłkarski i wartość jaka mogli by dać Wiśle. Jak wiemy środkowy obrońca i rozgrywający są dla nas niezbędni. Zreszta podobnie jak 2. napastnik i lewy obrońca. Myśle ze w Polonii (Groclinie) Warszawa byly za duze zawirowania zeby sie dobrze przygotować do rundy i nieobektywnie by ich oceniac za ta runde.
|