Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 20.08.2008, 21:00
Bardziej chodzi mi o ich potencjał piłkarski i wartość jaka mogli by dać Wiśle. Jak wiemy środkowy obrońca i rozgrywający są dla nas niezbędni. Zreszta podobnie jak 2. napastnik i lewy obrońca. Myśle ze w Polonii (Groclinie) Warszawa byly za duze zawirowania zeby sie dobrze przygotować do rundy i nieobektywnie by ich oceniac za ta runde.
Odpowiedz cytując