Wyświetl pojedynczy post
buszmean
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: nasty squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.08.2008, 20:46
oj tragedia dziś pod kasami, prawdziwy folkor, koło mnie stał jakiś Angol, facet, który postanowił upwenic sie który sektor jest najlepszy, 3 panienki które nie omieszkały wyrazic swojego zalu a nawet i złości że klub nie wystraczająco poinformował je iż karty kibica ZE ZDJĘCIAMi już nie obowiązują i że biedne musza stac w kolejce . no i mój faworyt "poproszę 4 bilety te najtańsze za 200 złotych, mogą byc na D tylko koło siebie proszę"
ja jestem raczej tolerancyjny ja wiem że sporo grupa przyjdzie na Barcelone nie na Wisłe, ale jeśłi już to mogliby się dowiedziec tego i owego. Ja jak przychodzę do kopgoś na obiad to się nie pcham z buciorami do kuchni - chyba że ktoś mnie poprosi.