pzkwr napisał(a):

Wywiad z Kokoszką:
"Czyli do rozgrywek Serie B nie jest pan jeszcze zgłoszony?
- Nie mogę grać oficjalnych meczów. Jak ten certyfikat nie przyjdzie na czas, straci na tym Wisła, straci Empoli, straci Kokoszka i - co najgorsze - straci reprezentacja." [podkr. moje]
Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie. Banhauer to im na zgrupowaniu jakieś kwasy zapodaje?
|
sport.pl napisał(a):
Dudka, Żewłakow i Kokoszka mieli stanowić zaporę nie do przejścia. Tymczasem Kokoszka tracił piłkę za piłką. Żal było na patrzeć na tego utalentowanego obrońcę. Źle wybijał, niecelny miał nawet wyrzut z autu.
Ostatni poważny mecz Kokoszki to 45 minut na Euro z Chorwacją. Od czerwca grał tylko sparingi - i to było, niestety, widać.
|
zachciało się chłopakowi gwiazdorzyć to ma.
kij z tym, że się nie rozwinie i grać nie będzie - ważne, że przez pierwsze trzy miesiące na koncie jurki będą.