Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 20.08.2008, 20:42
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Kokoszką:
"Czyli do rozgrywek Serie B nie jest pan jeszcze zgłoszony?
- Nie mogę grać oficjalnych meczów. Jak ten certyfikat nie przyjdzie na czas, straci na tym Wisła, straci Empoli, straci Kokoszka i - co najgorsze - straci reprezentacja." [podkr. moje]

Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie. Banhauer to im na zgrupowaniu jakieś kwasy zapodaje?
sport.pl napisał(a):
Dudka, Żewłakow i Kokoszka mieli stanowić zaporę nie do przejścia. Tymczasem Kokoszka tracił piłkę za piłką. Żal było na patrzeć na tego utalentowanego obrońcę. Źle wybijał, niecelny miał nawet wyrzut z autu.

Ostatni poważny mecz Kokoszki to 45 minut na Euro z Chorwacją. Od czerwca grał tylko sparingi - i to było, niestety, widać.
zachciało się chłopakowi gwiazdorzyć to ma.
kij z tym, że się nie rozwinie i grać nie będzie - ważne, że przez pierwsze trzy miesiące na koncie jurki będą.
Odpowiedz cytując