patrząc na skład w sparingu dwa słowa o niby I drużynie
kto to jest Kozieł

dwa słyszałem że Cygal jest pierońsko utalentowany, chcieli go także ci z niewłaściwej strony błoń, ale jak na razie to my jesteśmy górą i wypożyczyliśmy go na rok...
oby się sprawdził