Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3193
Stary 20.08.2008, 20:12
Pytanie kto podrzuca Wiśle takie odpady ? Chyba jakaś wstępna selekcja powinna być ? A nie zawracanie Skorży głowy jakimiś grajkami, którzy do niczego się nie nadają, a których trzeba obserowować i skupiac swoją uwagę na nich bo przyjechali zamiast w spokoju przygotowywać się do kolejnych meczów ligowych.
Odpowiedz cytując