|
Pytanie kto podrzuca Wiśle takie odpady ? Chyba jakaś wstępna selekcja powinna być ? A nie zawracanie Skorży głowy jakimiś grajkami, którzy do niczego się nie nadają, a których trzeba obserowować i skupiac swoją uwagę na nich bo przyjechali zamiast w spokoju przygotowywać się do kolejnych meczów ligowych.
|