Szkoda że Majewski nie zagrał od początku z Jeleniem i Błaszczykowskim. Może Irek zdążyłby do którejś prostopadłej piłki zagrywanej przez Radka (Zahorski za wolny), albo Kuba z Irkiem zagraliby coś z klepki. Dla mnie tych 3 piłkarzy coś tam grało. Aaaa i nawet taki M.Kowalczyk jak trochę poprawi szybkość i odchoruje swój debiut może coś pograć! (na lewej obronie może gra lepiej?)
Jakoś jestem bardzo uczulony na Krzynówka. Czy on musi grać? Może faktycznie nie ma nikogo lepszego....
Mecz kopanina i chaos u nas.....