Ludzie zrobią wszystko aby się od woja wymigac;D
Mój kumpel po zawodówce specjalnie się do Liceum dla dorosłych zapisał aby go nie wzięli, teraz wyjechał za granice i się cieszy że nie był w wojsku.
Wie może ktoś jak jest w legii cudzoziemskiej

jeśli ktoś był zapraszam na priv. Myśle czy nie wstąpić xD