Wyświetl pojedynczy post
SharkTS
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 20.08.2008, 19:06
Ludzie zrobią wszystko aby się od woja wymigac;D
Mój kumpel po zawodówce specjalnie się do Liceum dla dorosłych zapisał aby go nie wzięli, teraz wyjechał za granice i się cieszy że nie był w wojsku.

Wie może ktoś jak jest w legii cudzoziemskiej jeśli ktoś był zapraszam na priv. Myśle czy nie wstąpić xD
Odpowiedz cytując