Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
s2pac
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
3177
20.08.2008, 16:43
a co się stało z tym zdolnym 16 latkiem z Bełchatowa?
Zrezygnowaliśmy z niego?:(
s2pac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s2pac
Znajdź inne posty napisane przez s2pac