Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
Od: 04.2005
Offline
#
1639
20.08.2008, 14:19
Jak wygląda sprawa z przejściem lub przejechaniem przez granice Ukrainy? Trzeba mieć paszport czy wystarczy mieć legitymacje?
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
sumcio91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sumcio91
Znajdź inne posty napisane przez sumcio91