Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.08.2008, 14:15
Pytanie z innej beczki - czy na ten mecz klub wyda pamiątkowe łączone szaliki Wisły i Barcelony, tak jak to było podczas poprzednich potyczek naszego klubu w europejskich pucharach ?