Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1728
Stary 20.08.2008, 11:55
63624 napisał(a):Wyświetl post
C

Źródło

Indeks wolności gospodarczej

Nami podobno rządzą liberałowie.

W ciągu dwóch najbliższych lat zapłacimy 17 mld złotych więcej na ochronę zdrowia. To zasługa rosnących płac, inflacji i planowanego podniesienia składki zdrowotnej do 10 proc.

http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4738

Tak sobie mysle, jesli PO przeprowadzi prywatyzacje szpitali sposobem sprawdzonym juz za czasow KLD to wlascicielami szpitali zostana zwyciezcy "przetargow" . W pakiecie dostana na przyszle prowadzenie szpitali dodatkowy zastrzyk pieniedzy. Efekt: ktos ma prywatny biznes czyli szpital, ale klientow nagania mu panstwo. Cos jak OFE. Dodatkowo jak znam zycie w tym pojebanym panstwie koszyk swiadczen gwarantowanych zostanie zmniejszony. Z reszta i tak juz obecnie czesc tych swiadczen to tylko obietnica bez pokrycia.

Prywatyzacja tak, ale calkowita, szpitale z licytacji, MZ do likwidacji i bedzie spokoj.
Czekam teraz na podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat dla wszystkich, dorzuci sie jeszcze argument ala rownouprawnienie plci i bedzie git

Polacy wracajcie z Irlandii, czekaja na Was wyzsze podatki...


Wyar, no chyba masz jednak racje z tym przekonywaniem na sile hehe, a ten tytul raportu... rownie dobrze moglby byc zatytulowany "Co mozna jeszcze spier***c "
Ostatnio edytowane przez cpc : 20.08.2008 o godz. 12:10.