|
Na D nie chcemy, bo tam niezależnie od meczu zawsze powinni być kibice, którym zależy tylko na dopingu, a nie na podziwianiu piłkarzy drużyny przeciwnej. Jeśli ktoś chce w spokoju obejrzeć mecz, to może dołożyć te kilka złotych i iść na AlubB.
Na D Dopingujemy !
|