Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 20.08.2008, 09:50
Na D nie chcemy, bo tam niezależnie od meczu zawsze powinni być kibice, którym zależy tylko na dopingu, a nie na podziwianiu piłkarzy drużyny przeciwnej. Jeśli ktoś chce w spokoju obejrzeć mecz, to może dołożyć te kilka złotych i iść na AlubB.

Na D Dopingujemy !