emjot napisał(a):

wpisujesz Diaza wszędzie tam gdzie widzisz lukę w składzie na zasadzie
a bo się nada
dupa tam
nie nada się
i bardziej go w tej chwili widzę na stoperze niż na lewej obronie
|
Informacja z ostatniej chwili, Skorża w sparingach wystawiał Diaza na defensywnym pomocniku równie często co na boku obrony i częściej niż na stoperze.
emjot napisał(a):

podobnież z Baszczyńskim na środku obrony!! człowiek który nie potrafi wygrać główki na skrzydle chcesz żeby grał na stoperze
paradne
|
Nie chcę, ale grać może i na ligę wystarczy. Zresztą Skorża mu zapowiadał, że bierze to pod uwagę, facet był tam próbowany, jest bardzo doświadczony( prawie 50 spotkań w europucharach!), a na stoperze gra się łatwiej niż na boku obrony, wielu bocznych obrońców z wiekiem przechodziło na środek obrony.
emjot napisał(a):

|
Varga - przypomnę tylko że facet miał rekonstrukcję wiązadeł, ile do formy dochodzi Niedzielan i ile nie grał
|
Zgadzam się, że nie wróci do nas wcześniej niż na zakończenie rundy, ale nie zmienia to faktu, że prędzej czy później wróci. Faceta trzeba nareszcie ocenić, czy się przyda, czy nie to samo z Barreto, a potem ewentualnie sięgać po nowych defensywnych pomocników, jeśli Ci się nie sprawdzą. Łapanka to najgorsze co może być.
emjot napisał(a):

Barreto - na stoperze o ile pan Astma będzie grał, to raczej na def. pom. albo na lewej obronie
|
A ja go na stoperze wymieniłem?
emjot napisał(a):

Singlara ktoś widział na stoperze czy raczej będzie to kolejny eksperyment w rodzaju: zamknąć oczy i skoczyć z 15 metrów do pustego basenu. Singlar to prawy obrońca i niech tak zostanie.
|
Wejdź na główną, czy na oficjalną, poszukaj ostatniego wywiadu z Singlarem. Sam zawodnik mówi, że go w Slovanie często tak przestawiano z konieczności. To jest norma w Europie, że nie trzyma się 10 stoperów, tylko góra 4, a jak zdarzy się jakiś pomór to przestawia się tam bocznego obrońcę, wielu trenerów woli doświadczonego bocznego obrońcę niż nieopierzonego żółtodzioba na stoperze.
emjot napisał(a):

Kokoszka uciekł bo nie mógł się przebić ... paradne. A nie czasem dlatego że mu menago i BenHaker zrobili mu wodę z mózgu
|
Prawda leży pośrodku, pewnie że mu wodę z mózgu zrobili, ale nie zmienia to faktu, że do tej sytuacji przyczyniło się też grzanie ławy i pozycja 4 stopera( bo był jeszcze Dudka).
emjot napisał(a):

idąc tym tokiem rozumowania w Wiśle powinno być 11 graczy. A na rezerwie juniorzy, bo a nuż znajdzie się następny Kokoszka....
Kowalski póki co zagra tylko w PE, bo za wysokie progi dla niego. Być może zawsze, być może chwilowo
|
To Ty powiedziałeś, nie ja. A co do Kowalskiego, to się nie zgodzę, z większością teamów naszej smutnej ligi by sobie poradził.
emjot napisał(a):

Cantoro i Sobol mają to do siebie że łapią głupie kartki
w dodatku wiekowi są i zwłaszcza Sobol psuć się mogą na potęgę. Kontrakty obowiązują tylko przez 16 miesięcy, jak nie teraz to kiedy szukać następców 
Gołoś tak się nadaje do gry na defensywnym, jak i na skrzydle, w dodatku przypomnę że jest zepsuty
Varga patrz wyżej
|
Ja nie twierdzę, że w szerszej perspektywie nie będą potrzebne wzmocnienia na tych pozycjach. Tylko A) mamy tam niesprawdzonych piłkarzy, po co wydawać pieniądze skoro może się okazać, że problem "rozwiąże się sam". Jak nie to jest zimowe okienko. B) Na tą chwilę mamy o wiele większe potrzeby w ofensywie, bo typowego rozgrywającego brak, typowych skrzydłowych dwóch, o ile będą w formie i jeden napastnik, który gwarantuje strzelanie bramek.
EDIT:
Nie będę z Tobą więcej polemizował, bo widzę, że nie ma z kim. Jedna tylko sugestia- nie zacietrzewiaj się tak jak z ludźmi rozmawiasz, bo tylko na głupka wychodzisz. Jeszcze raz spójrz na moje zestawienie potencjalnych stoperów, i znajdź tam Barreto. Życzę powodzenia, będziesz go potrzebował.